QlikView B.I– הטכנולוגיה המובילה בעולם לניתוח נתוני הארגון וקבלת החלטות אופטימלית

 

מערכות ERP אשר עובדות בתצורת ON-LINE,  מייצרות כיום נפח נתונים ומידע אדיר. המידע הזה דורש תחקור וניתוח קלים ומהירים כדי לבצע החלטות עסקיות נכונות.

זמני קבלת ההחלטות בארגונים השונים, יחד עם לוחות זמנים אשר הולכים ומתקצרים, והדרישה מההנהלה הבכירה לקבלת תמונה חדה של המצב במחלקות השונות, מאלצת את דרגי הניהול להשתמש במערכות BI שונות.

מערכות ה- BI מציפות מידע בצורה קלה, מהירה ויעילה, בהיותן שכבה מתחקרת מעל בסיס הנתונים ומערכות הניהול של החברה, כגון ERP, CRM, Excel, ועוד…

 

 

Qlikview BI

 

מערכות ERP אשר עובדות בתצורת ON-LINE,  מייצרות כיום נפח נתונים ומידע אדיר. המידע הזה דורש תחקור וניתוח קלים ומהירים ומסייע  לבצע החלטות עסקיות נכונות.

זמני קבלת ההחלטות בארגונים השונים, יחד עם לוחות זמנים אשר הולכים ומתקצרים, והדרישה מההנהלה הבכירה לקבלת תמונה חדה של המצב במחלקות השונות, מאלצת את דרגי הניהול להשתמש במערכות BI שונות.

מערכות ה- BI מציפות מידע בצורה קלה, מהירה ויעילה, בהיותן שכבה מתחקרת מעל בסיס הנתונים ומערכות הניהול של החברה, כגון ERP, CRM, Excel, ועוד…

Qlikview BI

 

 

מוצרי QLIKVIEW

 

מערכת QLIKVIEW היא קדמת הטכנולוגיה של מערכות  B.I כיום, בישראל ובעולם בכלל.

חברת אידאה, משווקת ושותפה עסקית של QlikView ישראל, פיתחה עבורך את הפתרון המושלם לעולם המסחר והקמעונאות.

 

צוות המומחים שלנו איפיין ופיתח 4 מוצרי מדף, מודלים אשר משלימים את המידע הנדרש בצורה אינטראקטיבית מול מערכת ה-priority שלך:

 – מודל לניתוח מכירות
 – מודל לניתוח כספים
 – מודל לניתוח לקוחות ומועדוני לקוחות
 – מודל לניתוח רכש ומלאי

 

תמונת לוגו קליקוויו

QlikView  היא ממערכות ה-BI  המתקדמות בעולם.

הכלי מאפשר איחוד נתונים ממספר חברות ומערכות ERP שונות על גבי פלטפורמה אחת, אשר בעזרתה יכול הדרג הניהולי לנתח ולתחקר נתונים באופן דינמי ומהיר לצורך קבלת החלטות, לקבוע מדדי הצלחה לאנשי השיווק ועוד וכל זאת בתצורה גרפית וקלה להבנה.

למוצר מעל ל-700 לקוחות בישראל.

 

להחליף

Qlik Sense המוצר החדש מבית Qlik הוא מהפיכה טכנולוגית בתחום הBI.

כלי עם ויזואליזציה מתקדמת המתאימה את עצמה באופן אוטומטי לכל מכשיר- לפטופ, טאבלט וטלפון חכם. הכלי מאפשר שיתוף תובנות עם משתמשים אחרים בקלות. הכלי הופך את המשתמש למפתח, Self-BI, ומאפשר לו  לבנות דוחות ודשברודים ע"י גרירת מדדים ומימדים באופן נגיש ותוך מספר דקות.  

 

NPrinting

NPrinting מערכת להפצת דוחות אוטומטית מה-QlikView או ממערכות אחרות. המערכת מאפשרת להתחבר למוצרים השונים של ה-QlikView ולהפיץ מתוכם דוחות הנהלה, גרפים, מדדים וכדומה.

. הדוחות יכולים להיות מופצים באקסל, בתמונה, בגוף המייל, בדף Word במצגת Power Pont, דף Html וכדומה, בהתאם לצרכי הארגון, למספר בלתי מוגבל של משתמשים בארגון ומחוצה לו.

 

 

אז למה לעשות פרויקט QlikView עם אידאה?

 

היתרון הבולט לבחירת הפתרונות  של חברת אידאה הוא הידע המקצועי הרב אשר על בסיסו פותחו המודלים היעודיים האלו, הן בעולם ה-ERP והן בעולם הקמעונאות ידע זה הפיק פיתוח תוכנה מדוייק ומסיבי אשר "יחסוך" לך הלקוח, תהליכי אפיון ארוכים מול ספק Qlikview אחר, אשר יצטרך ללמוד את עולמך העסקי (עולם ה-ERP והקמעונאות), כאשר רק בסופו של תהליך הלמידה והאפיון, יוצאים לדרך ארוכה של פיתוח המוצרים.

כאשר אתה בוחר את המודלים של אידאה, אתה מקבל מוצרים מאוד נרחבים ומפותחים, מותאמים לעולמך, מבוססים על לוגיקה ממערכת ה-Priority שלך והכי חשוב, מוכנים להתקנה ולשימוש מ- Day 1. המודלים שלנו יפשטו ויציפו את המידע המתבקש בצורה אינטראקטיבית וקלה לשימוש, עם זמן הדרכה מינימלי, ויאפשרו לכם להגיב נכון על בסיס מידע מוצק וזאת ללא עזרה של מנהל מערכות מידע או עובדי IT אלא בשימוש יומיומי פשוט.

ארבעת המודלים הנרחבים הם גנאריים לכלל לקוחותינו וכל התאמת תוכנה חדשה או תוספות, יופצו לכלל לקוחותינו בתהליך הורדת גרסה מסודר.

 

 

יתרונות בולטים בעבודה עם מערכת QlikView :

 

  • טכנולוגיות מהמתקדמות ביותר הקיימות
  • שליפת מידע מהירה מכל ולכל מקור מידע או מסד נתונים
  • חיפוש בצורה אסוציאטיבית ואינטואטבית
  • תצוגה גראפית קלה להצגה והבנה
  • גדילה מבוקרת של המוצר יחד עם גדילת הארגון וצרכיו
  • מידע מופץ בכלל הארגון בצורה קלה ואחידה על מערכת אחת
  • ניהול יעיל בסביבה מרובת משתמשים
  • אבטחת מידע קשיחה

 

 

פתרונות לדוגמא מבית Qlik: